+45 48 133 133 kontakt@dces.dk

Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM2 - Gray LC-LC 30m Factory Sealed

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM2 - Gray LC-LC 30m Factory Sealed
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
No image

Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM2 - Gray LC-LC 30m Factory Sealed

Varenr.:
FOLZH50-030M-LCLC-GR
  • Produkt Fiber patch ledninger / Pigtails
© 2020 Datacon Enterprise Solutions A/S