+45 48 133 133 kontakt@dces.dk

Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Yellow SC-SC 5m Factory Sealed

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Yellow SC-SC 5m Factory Sealed
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
No image

Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Yellow SC-SC 5m Factory Sealed

Varenr.:
FOLZH62-005M-SCSC-YL
  • Produkt Fiber patch ledninger / Pigtails
© 2020 Datacon Enterprise Solutions A/S