+45 48 133 133 kontakt@danofficeit.com

DELL 5M LC-LC Multimode Optical

Forsiden / Tilbehør / Reservedele / DELL 5M LC-LC Multimode Optical
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
DELL 5M LC-LC Multimode Optical (470-AAYU)
DELL 5M LC-LC Multimode Optical (470-AAYU)
DELL 5M LC-LC Multimode Optical (470-AAYU)
DELL 5M LC-LC Multimode Optical (470-AAYU)

DELL 5M LC-LC Multimode Optical

Varenr.:
470-AAYU
EAN:
0884116252030
Forventes på lager 22-03-2021
Beskrivelse

DELL 470-AAYU. Kabellængde: 5 m, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Stik køn: Hanstik/Hanstik, Kabelfarve: Orange,White

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.