+45 48 133 133 kontakt@danofficeit.com

DELL Networ_ Tranceiver SFP_100BASE-FX 1310nm Wavelength_2km SMF - Kit

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / DELL Networ_ Tranceiver SFP_100BASE-FX 1310nm Wavelength_2km SMF - Kit
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
DELL Networ_ Tranceiver SFP_100BASE-FX 1310nm Wavelength_2km SMF - Kit (407-BBOT)

DELL Networ_ Tranceiver SFP_100BASE-FX 1310nm Wavelength_2km SMF - Kit

Varenr.:
407-BBOT
EAN:
5397063838189
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 20-04-2021
Beskrivelse

DELL 407-BBOT. Grænsefladetype: SFP, Fiber optisk strømstik: SFP, Maksimal overførselsafstand: 2000 m

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.